Telefonní kontakt+420 739 826 137 Email machytkova@rovnatka-ostrava.cz

O nás

MUDr. Gabriela Machytková


2004

atestace II.stupně v oboru Ortodoncie

2002

atestace I.stupně stomatologie

2001-2004

postgraduální studium oboru Ortodoncie – II.stomatologická klinika FN Olomouc, školitel prof.MUDr.Milan Kamínek, DrSc.

2001

licenční zkouška v oboru stomatologie

1999-2001

sekundární lékař v oboru všeobecný stomatolog – poliklinika FN Ostrava

1998

promoce na lékařské fakultě Masarykovy univerzity v Brně

Členství v odborných společnostech:

česká stomatologická komora

česká ortodontická společnost


Tereza Písková - asistentka


“Nejčastěji se se mnou můžete setkat při vstupním vyšetření, kde Vám na základě lékařského postupu ráda vysvětlím všechny detaily o fixních aparátech či léčbě Invisalign z vlastní zkušenosti. Mimo ordinaci trávím ráda čas na horách. Budu se na Vás těšit při vstupním vyšetření!”
Barbora Kraut - asistentka


“Jmenuji se Bára a budeme se nejčastěji vídat při kontrolách ať už s fixními nebo snímacími aparáty či rovnátkem Invisalign. Mimo práci svůj volný čas trávím především s rodinou. Budu se na Vás těšit v ordinaci.”
Kristýna Drgáčová - asistentka


“Jmenuji se Kristýna a nejčastěji na mě můžete narazit hlavně při sejmutí fixních nebo Invisalign rovnátek. Nalepíme spolu retenční drátek a vše Vám pečlivě vysvětlím. Svůj volný čas ráda trávím na výletech v přírodě. Budu se na Vás těšit.”
Veronika Fešárová – zubní laborantka


“Jsem zubní technik, mou prací je zhotovení snímacích rovnátek. Volný čas ráda trávím jízdou na kole a procházkami s pejskem.”


Kamila Glabasniová - recepční


“U paní doktorky Machytkové pracuji jako recepční. Najdete mě hned při vstupu do ordinace, kde s Vámi vyřeším objednání pacienta osobně nebo telefonicky. Vždy Vám ráda se vším pomůžu a poradím.”
Eva Uličková - recepční


“Budeme se spolu setkávat na recepci, kde Vám ráda osobně, popřípadě telefonicky zodpovím Vaše dotazy a domluvíme termín dalšího setkání. Ve volném čase se věnuji sportovním aktivitám a zpěvu. Těším se na Vás!”
Náš tým